Przetestuj SERES

Autoryzowany dealer KINGSMAN FINANCE organizuje mobilne testy samochodem demo Seres. Warszawa i okolice.

Mobilne testy samochodów SERES


Staramy się sprostać współczesnym oczekiwaniom. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany jazdą testową samochodem SERES to wystarczy zarezerwować termin i wskazać miejsce spotkania. Nasi doradcy dojeżdżają pod wskazany adres abyś Ty nie musiał poświęcać na to swojego czasu. W tym celu prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kontakt i warunki testu:
  • Aktualne prawo jazdy kat. B 
  Artur Sowa 

   Doradca Motoryzacyjny

KONTAKT Z ZESPOŁEM SERES 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem auta bądź jego testem skontaktuj się z nami

Dariusz Olejnik 

T. +48604444388      d.olejnik@kingsmanfinance.pl 

Tomasz Szczerbakowski 

T. +48571441234 t.szczerbakowski@kingsmanfinance.pl

Piotr Ostapiuk 

T. +48571441234     p.ostapiuk@kingsmanfinance.pl

Artur Sowa

T. +48667491919
a.sowa@kingsmanfinance.pl

Dorota Bednarska 

T. +48667481919
d.bednarska@kingsmanfinance.pl

Jan Polak 

T. +48665480280
j.polak@kingsmanfinance.pl