Elektryzująca przyszłość staje się faktem

Najmocniejszy SUV -SERES 5 80kWh 4WD .

Seres 5 

Poczuj elektryzującą moc jednego z najmocniejszych SUV na rynku! Bogate wyposażenie, niezawodna technologia EV oraz nowoczesny design w jednym opakowaniu. Dodatkowe opcje oraz gwarancje na pojazd będą potwierdzone w  2023 roku. 

 
0-100 km/h - 3.9s
Zasięg - 450 km (WLTC) 
646 KM - 940Nm

100% elektryczny

Najnowsza technologia zarządzania energią oraz bezkobaltowe baterie litowo-żelazowo-fosforanowe. Stanowią one najnowsze i najbardziej bezpieczne rozwiązanie oferowane obecnie przez rynek. Technologia ta gwarantuje najwyższą wydajność a co za tym idzie, większy zasięg i długą żywotność baterii.

Mocne strony
 • Nowoczesna bateria 80 kWh
 • CCS - 100kW
 • Dwa bagażniki
 • Bardzo bogate wyposażenie

Historia marki SERES

To już ponad 5 lat doświadczeń w produkowaniu elektrycznych samochodów dostarczanych w różne zakątki świata.

SERES 
Technologia prosto z Krzemowej Doliny 

SERES to globalna marka wywodząca się Kalifornii. To bowiem tu mieści się Krzemowa Dolina będąca epicentrum zaawansowanych technologii. To również tu opracowano rozwiązania stosowane w samochodach SERES. Co więcej, współautorem projektu jest współzałożyciel marki Tesla, Martin  Eberhard.

Dziś SERES należy do grupy Dongfeng Sokon Automobile znanej również jako DFSK. Wsparcie chińskiego kapitału pozwoliło wypłynąć marce na szerokie bo międzynarodowe wody. Efektem tego jest obecność samochodów SERES w Norwegii, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i Włoszech a od 2021 roku także na Litwie oraz Estonii. Wszystkie komponenty są produkowane w Chinach oraz USA ale to na Litwie znajduje się magazyn części na bieżąco dostarczanych do serwisów SERES znajdujących się na terenie naszego kraju.

Właściciel marki SERES, grupa DFSK, posiada trzy bazy produkcyjne: w Chinach, Indonezji oraz USA. To aż siedem fabryk pojazdów i silników oraz ponad 50 000 jednostek produkcyjnych. Od 2005 roku DFSK wyeksportował łącznie 350 000 jednostek do ponad 70 krajów.

Model SERES 3 wykorzystuje bezkobaltowe, w pełni bezpieczne akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFePO4), które są obecnie jedyni z najbardziej zaawansowanych akumulatorów gwarantującymi najwyższą wydajność, pojemność oraz długą żywotność bez efektu pamięci.

 • 2016 - Narodziny marki w USA Silicon Valley
 • 2017 - CHONGQING SOKON MOTORGROUP Co., Ltd nowym inwestorem marki 
 • 2017 - Ustanowienie „Wspólnego Centrum Badawczego na rzecz Inteligentnego Połączenia Międzysystemowego” z Uniwersytetem Michigan
 • 2017 - Ogłoszenie nabycia zakładu AM General w Indianie w USA
 • 2018 - Oficjalne uzyskanie prawa do jazdy autonomicznej w Kalifornii, USA
 • 2018 - Oficjalne uruchomienie światowej produkcji Seres 3 oraz 5 
 • 2020 - Rozpoczęcie sprzedaży w krajach europejskich - Niemcy, Litwa, Łotwa 
 • 2021 - Wejście marki na rynek Polski

Linia produkcyjna 


Sprawdź w jaki sposób i jakiej technologii produkowane są samochody marki SERES.  Proces w pełni zautomatyzowany. Najwyższe standardy jakości produkcyjnej.