Już nie tylko Warszawa! 

Sprzedaż franczyzowa Kingsman SERES w Lublinie z Voltmax Center!

Poznaj nasz zespół z Lublina 
i UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ!

Voltmax - nasz partner franczyzowy  i jego ludzie to specjaliści od elektryfikacji życia codziennego. W jednym miejscu przy Ul. Nałęczowskiej 75 w Lublinie będziesz w stanie zrealizować wszystkie potrzeby wynikające z budowania swojego nowego stylu życia opartego w pełni bądź cześciowo o energię elektryczną.W skrócie elektryfikacja Twojego domu oraz środków codziennego transportu.  W tym zespole są pasjonaci oraz specjaliści z branży elektrycznej oraz EV. Dzisiaj zakup samochodu elektrycznego to już nie tylko potrzeba zmian ekonomicznych. To część większego eco systemu, który opiszemy Tobie podczas wizyty w naszym showroomie. 

Serwis aut elektrycznych

W tym miejscu zrealizujesz serwis swojego nowego elektrycznego auta marki SERES. Nasi inżynierowie są oficjalnie przeszkoleni oraz pracują na oficjalnych narzędziach diagnostycznych SERES.

Sprzedaż aut 

Nasi doradcy odpowiedzą na każde pytania jakie możesz zadać podczas procesu zakupowego swojego nowego auta marki Seres. W tym miejscu też zrealizujesz jazdę testową, aby lepiej poznać markę!

Franczyza Kingsman

W jednym miejscy skorzystasz z innych produktów marki Kingsman Finance.  Możesz kupić inne auta, sfinansować je leasingiem bądź kredytem oraz ubezpieczyć. Poznaj markę KINGSMAN.

Kingsman franczyza
VOLTMAX

Firma Voltmax jest oficjalnym punktem franczyzowym Kingsman sp. z o.o oraz działa na podstawie umowy franczyzowej podpisanej w dniu 02.08.2022. Firma Voltmax może działać w ramach umowy jako oficjalny partner marki Kingsman. Oświadczenia firmy oraz jej działalność w innym zakresie niż opisany w umowie nie jest odpowiedzialnością kingsman sp. z o.o
Więcej na temat firmy VOLTMAX oraz jej działalności znajdziesz pod adresem - https://voltmax.com.pl