Jesteśmy z Wami! SERES w Polsce

Jesteśmy z Wami! SERES w Polsce

Od zawsze marzyliśmy aby brać udział w czymś istotnym dla innych. Od brokera po dealera. Właśnie tak w skrócie wygląda krótka historia naszego zespołu z branży automotive. Kingsman Finance właśnie staje się autoryzowany dealerm marki SERES w Polsce. To ewenement, ponieważ jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która będzie realizowała zadania dealerskie w sposób hybrydowy. Czyli sprzedaż online, a testy auta prowadzone zdalnie - jeśli klient będzie miał takie życzenie.

Startujemy ze sprzedażą miejskiego SUV SERES 3, czyli 100% elektrykiem z baterią 53kW, bogatym wyposażeniem i szybkim ładowaniem, a już w niedalekiej przyszłości znajdziemy model SF 5, który zaskoczy Nas mocą ponad 700 koni i 1040Nm momentu obrotowego. 

Ambasadorem naszej dealerskiej marki 'MojeEV" Seres jest Maciej Orłoś wszystkim nam znany polski dziennikarz oraz żużlowy mistrz Rohan Tungate. Staramy się w ten sposób dotrzeć do różnorodnych grup odbiorców. Wierzymy w to, że wśród odbiorców naszych kolegów znajdą się ludzie żywo zainteresowani światem nowych technologii oraz fani elektryfikacji w świecie motoryzacyjnym. Oficjalna sprzedaż rusza od 1 Kwietnia 2022 i nasz samochód dostępny będzie w Wirtualnym Salonie pod adresem - www.leasingzwysokimwykupem.pl 

Zainteresowany zakupem marki SERES?

Adres siedziby

Warszawa

Adres mailowy
Kontakt telefoniczny 
Jesteśmy z Wami! SERES w Polsce

Marka SERES powstała z kalifornijskiej Dolinie Krzemowej, w 2016 r. Należy do chińskiej Chongqing Sokon Industry Group, jednej z największych w Państwie Środka. W proces opracowania Seres 3 zaangażowany był Martin Eberhardt – współzałożyciel Tesla Motors.

Czytaj Więcej