Ładowarki samochodowe i umowa partnerska z EV+

Ładowarki samochodowe i umowa partnerska z EV+

W imię naszych planów na elektryfikację polskich dróg szukamy najlepszych możliwych i sprawdzonych partnerów biznesowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy o współpracy z firmą EV+, która już od lat specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w świecie elektro mobilności. Co mówi o sobie EV+ zobaczcie poniżej. 

"Od 2017 roku czynnie propagujemy rozwój elektromobilności zeroemisyjnego transportu w Polsce biorąc udział w szeregu imprez targowych, konferencji i spotkaniach branżowych a także panelach dyskusyjnych na uczelniach wyższych. Jesteśmy również współorganizatorem cyklicznej wystawy i konferencji EV Park mającej na celu prezentacje samochodów elektrycznych i infrastruktury do ładowania szerokiej rzeszy uczestników zainteresowanych rozwojem ekologicznych środków transportu". 

Dla Nas jest to jasny sygnał, że właśnie tacy partnerzy są dla Nas priorytetem przy wdrażaniu naszych samochodów SERES. Aktualnie wdrożyliśmy dwa produkty odpowiadające modelowi SERES 3. Skupiliśmy się na dwóch aspektach. Ten pierwszy związany jest z bardzo dobra jakością wykonania oraz parametrami wodoodporności i tutaj produktem proponowanym naszym klientom będzie ładowarka Alfen Single S Line 7,4 z kablem Type 2  -  2.825 netto , a drugim elementem jest uniwersalność w dobrej cenie dlatego zdecydowaliśmy się na wybór ładowarki Garo GLB z kablem Typ 2 (4,5 m) -  2.699 netto, której parametry ładowania są odpowiednie pod nasz samochód, ale jej nominalna wartość wynosi 22kW i możemy ją zmieniać adekwatnie do potrzeb. 

Nasze ładowarki mogą być częścią transakcji leasingowej bądź kredytowej w trakcie zakupu samochodu SERES3 

Więcej informacji o naszym partnerze znajdziesz pod tym linkiem - LINK EV+ 
 

Zainteresowany zakupem marki SERES?

Adres siedziby

Warszawa

Adres mailowy
Kontakt telefoniczny